Kontaktai

REKVIZITAI

UAB „Mažeikių Varduva”

Įmonės kodas 166630641, PVM mokėtojo kodas LT666306410

AB SEB bankas Mažeikių filialas

A/s LT477044060000004199, Banko kodas 70440

AB Šiaulių bankas Mažeikių filialas

A/s LT537180800000467704, Banko kodas 71808

Naujoji g. 4, 89101 Mažeikiai,

Tel. (8~443) 68300,

Faks. (8~443) 68006,

El.p. info@varduva.lt

Gražina Bartkevičienė

Generalinė Direktorė

(8 443) 68331

grazina@varduva.lt

Vidalija Skaivydienė

Finansų direktorė

(8 443) 68299

8 698 34094

vidalija@varduva.lt

Roma Karlonienė

Vyr.buhalterė

(8 443) 29042

roma@varduva.lt

Vilma Vžesniauskienė

Personalo vadybininkė

(8 443) 68300

info@varduva.lt

Kira Berinc

Marketingo vadybininkė

(8 443) 68005

projektai@varduva.lt

Tadas Bartkevičius

Prekybos direktorius

(8 443) 29048

8 611 11361

tadas@varduva.lt

Virmantas Jucius

Prekybos direktoriaus pavaduotojas

8 687 83030

prekyba@varduva.lt

Arūnas Strikys

Užpirkimo vadovas

(8 443) 29043

8 698 39286

arunas@varduva.lt

Natalja Butkuvienė

Padalinio vadovas (Mažeikiai)

(8 443) 68358

8 615 93251

Vilma Jonkauskienė

Parduotuvės vedėja (Šiauliai)

(8 414) 21796

siauliai@varduva.lt

Šarūnas Šidlauskas

Padalinio vadovas (Vilnius)

(8 523) 60170

8 686 78311

vilnius@varduva.lt

Rima Grigalauskienė

Projektų vadovė (Mažeikiai)

(8 443) 68010

8 682 20218

rima@varduva.lt

Paulius Palubinskas

Pardavimo vadybininkas (Mažeikiai)

(8 443) 29039

8 626 10353

didmena@varduva.lt

Ričardas Činčiukas

Apskaitininkas

(8 443) 29014

8 686 61062

ricardas@varduva.lt

Alvydas Šakalys

Statybos direktorius

(8 443) 29067

8 698 41174

alvydas@varduva.lt

Petras Laima

Statybos direktoriaus pavaduotojas

8 698 74626

petras.laima@gmail.com

Kazys Gudaitis

Ūkio padalinio vadovas

(8 443) 29046

8 698 79182

kazys@varduva.lt

Genutė Martinkienė

Buhalterė

(8 443) 68361

genute@varduva.lt

Toma Pukštienė

Inžinierė

(8 443) 68361

statyba@varduva.lt

Vidas Žūsinas

Skyriaus viršininkas (gamybinis-sąmatinis skyrius)

8 698 48014

vidasvarduva@gmail.com

Ričardas Gauronskis

Statybos vadovas

8 698 38498

Robertas Kontrimas

Statybos vadovas

8 686 10993

Vitalijus Česnauskas

Statybos vadovas

8 686 06869

Mantas Baltrūnas

Statybos vadovas

8 686 78310

Julius Reivytis

Autoserviso direktorius

(8 443) 29040

8 686 55824

auto@varduva.lt

Ramūnas Tiškus

Meistras

(8 443) 68341

8 618 25121

servisas@varduva.lt